Poradenství symptotermální metody(přirozeného plánovaní rodičovství - PPR)
Menstruační cyklus je odrazem ženského zdraví.
Každá žena je schopna porozumět svému cyklu a každý muž je schopen porozumět cyklu své ženy.
Toužíš poznat a porozumět svému menstruačnímu cyklu? Chceš poznat své tělo? Zajímá Tě, jak cyklus funguje? Nevíš, jak zjistit, kdy probíhá ovulace? Hledáš možné příčiny bolestivé a silné menstruace?
Špiníš mimo menstruaci a nevíš co s tím? Přeješ si miminko, ale nepřichází?
PPR je metoda, kterou se dají zjistit i různé zdravotní problémy ženy, proto je vhodná i pro ženy a dívky, které nežijí v manželství.
Díky symptotermální metodě se začneš orientovat ve svých cyklech.
STM je způsob, jak porozumět ženskému tělu. Tělo nám dává jasné signály toho, jak se zrovna cítí, jak funguje jeho hormonální systém a kdy je plodné a kdy neplodné. Díky STM můžeme tyto zákonitosti poznat.


V poradně nabízíme:

  • seznámení s metodou STM
  • konzultace vlastních záznamů

Vyučujeme symptotermální metodu (STM PPR), kterou vypracovala německá Pracovní skupina PPR (Malteser Arbeitsgruppe NFP) spolu s podněty dr. Widhalmové z rakouského Institutu pro manželství a rodinu.

Dohodněte si individuální konzultace dle Vašich potřeb s poradkyní symtotermální metody, Mgr. Marii Klímkovou., která je od roku 2005 členkou Aliance poradců CENAP – centrum naděje a pomoci, na telefonním čísle 721 936 661 nebo emailu: info@solecnysvetcpr.cz.

Ceník:

  • 500 Kč - první setkání (vstupní konzultace + vysvětlení metodiky); druhé setkání (pravidla PPR + hodnocení vlastního záznamu) .
  • 200 Kč - každá následující konzultace
  • 160 Kč - průvodce + záznamové tabulky
  • 60 Kč - záznamové tabulky